Orgovánová 1809/21, 900 41 Rovinka, Slovenská republika info@reloha.sk +421 910 299 911

Finančná zbierka na podporu v ťažkých životných časoch

Počas celého roka sme realizovali zbierku pre našu kamarátku Danicu, ktorá sa ocitla v nečakanej ťažkej životnej situácii, kde po tragickom skonaní partnera, ktorého sme taktiež počas náročnej liečby finančne podporili na výdavky spojené s úhradou potrebných vyšetrení a liečby, žiaľ bezúspešne, bolo potrebné povzbudenie do života, dodanie aspoň v rámci možností trochu optimizmu a nádeje.

Do tejto akcie sa zapojilo veľké množstvo známych s chuťou pomôcť, čo bolo veľmi sympatické sledovať, ako sa ľudia vedia zmobilizovať, ak ide o dobrú vec. Zbierka sa realizovala prostredníctvom našej organizácie buď formou priamej finančnej podpory, ktorú sme preposielali, prípadne venovaním 2% z dane z príjmu našemu združeniu, ktoré boli použité podľa požiadaviek taktiež na preposielanie obdarovanej.

Veríme, že vyzbierané peňažné prostriedky potešili a zároveň pomohli pokryť potrebné výdaje a ulahčili tak aspoň čiastočne zvládnutie ťažkej situácie.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli prostredníctvom nášho združenia pomôcť, bolo vás množstvo, za čo aj v mene obdarovnej ďakujeme.