Orgovánová 1809/21, 900 41 Rovinka, Slovenská republika info@reloha.sk +421 910 299 911

Víkend s deťmi v Slobode Zvierat

Veľmi nás teší, že v tomto svete stále existujú ľudia, ktorí sú ochotní obetovať svoj osobný komfort a v rámci voľného času stráveného so svojimi najbližšími urobiť dobrý skutok. Takéto konanie si rozhodne zaslúži obdiv a naše srdečné poďakovanie.

Po dohode s útulkom sme zakúpili potrebné krmivo pre psíkov a doručili ho prostredníctvom našich podporovateľov, ktorí potešili počas víkendu či zásobami krmiva, ale aj ochotou pri venčení a starostlivosti o miestnych zverencov.

Deti si mohli vyskúšať, aké to je mať psíka a čo všetko obnáša každodenná starostlivosť o toto zvieratko, potešili psíkov pamlskami a prechádzkou plnou hier a dobrej nálady. Takéto stretnutia sú prospešné či pre zvieratká, ktoré aspoň na krátky čas opustia brány zariadenia a zažijú niečo nové, ale aj pre samotné deti, ktoré mnohokrát netušia, čo všetko si psík vyžaduje a vidia tak v reálnom prostredí, že zvieratko nieje príležitostná hračka.

Podporujeme aktivity, kde deti svoj voľný čas trávia niečim pozitívnym a zároveň prospešným, sú na čerstvom vzduchu a na chíľu tak zabudnú na nástrahy modernej virtuálnej doby.

Ďakujeme organizátorom tejto aktivity a zároveň dospelému doprovodu celého výletu, milej rodinke a tiež samozrejme tým najmenším účastníkom, vážime si to a ešte raz ďakujeme.